White Shorts with Yellow Top

Leto je pre mňa najobľúbenejšia časť roka. Vysoké teploty, slniečko, veľké kopce zmrzliny a opaľovanie na slnku. Keď si spomeniem aké letá som mala ako 15ročná roštenka 😀 celé dni niekde na kúpalisku alebo na jazere. Veľká čapovaná kofola s arašidovými chrumkami..joj to bol život. Dnes to leto vnímam inak a ani kofolu a chrumky si nedám už 🙂 (veľká kofola má 10 kociek cukru a chrumky majú palmový olej) . No ide to už do.. inej éry. Preto si treba užívať naozaj každý jeden moment, ktorý vás baví na plno, lebo spomienky nám ostanú ale čas plynie ďalej.

Ako vnímate leto vy?

Summer is my fav part of the year. Warm temperatures, sun is shinning and lot of ice-cream. When I was younger, summer has little bit different meaning for me. Still was somewhere near the pool and I was enjoying that easy teenagers life. This summer outfit consist of high waisted white shorts and very nice cami top in yellow color. Very nice combo for summer.

How do you like it?

Photo Alex Kiňová

P.S. na DonnaIveh Shope pribudli nové vegan ruksaky! Tak poď pozreť 🙂

P.S. On DonnaIveh Shop you can find new vegan rucksack! Just Check it out 🙂

ivett_01

High Waisted Shorts Krátke Nohovice FrontRowShop // Cami Top Asos // Shoes Topánky H&M

ivett_00

Get The Look

16 Comments

  1. Ja mám leto veľmi rada, ale bez tých horúčav čo boli pred pár dňami by som sa zaobišla. Ale mám na lete rada tú pohodu, ľudia sú akýsi bezstarostnejší, všade je živo a farebne. A ja si veru dám aj tú kofolu a arašidové chrumky 😀

    NITA

  2. úžasně to vypadá 🙂
    já mám ráda všechny roční období, ale vždycky jen chvíli 😀
    miluju, když je jaro a všechno začíná rozkvétat, pak to přejde do horkého suchého léta (ale to, co bylo letos, je tedy opravdu mazec), když začnou padat první lístky a venku všechno tak hezky voní a ráno už je trošku zima a přijde podzim.. a pak první sníh.. no, a k 2.1. by mohl slézt a začít jaro 😀

    preppy

Comments are closed.