Nákupné Maniačky Letný Špeciál

Tak…možno ste zaregistrovali, že som opäť bola v televíznej relácií Nákupné Maniačky. Tento krát to ale bola letná edícia, ktorá mala trochu iné pravidlá. Museli sme nakúpiť za hodinu a za 100eur. Pôvodne to mal byť bloggersky špeciál, ale tretia sexy bloggerska kočka nemohla, tak sme boli iba dve.  Hodina na nákupy nieje tak málo, keď potrebujete iba jednu vec do vášho aufuku 😀 ale keď potrebujete vyskladať „kompletku“ tak to môže byť problém. Ja som to len tak tak stihla, tušim som mala ešte prezčas. A peniaze mi tiež len tak tak vyšli, ešte som aj nejaké drobné musela doplatiť 😀 no konec japonec. Dokonca celý aufuk som si vyskúšala až doma, že čo to vlastne mám. Vôbec som nemala ten správny deň. Nič mi nepadlo do oka, v poslednej chvíli som sa rozhodla pre tu žltú xxxl mikinu. Podaktoré mladšie ročníky to brali veľmi vážne a asi išli na výhru, keďže som pri natáčaní hodnotení počula, že padli nejaké dvoječky 😀 Nuž ja som štedro hodnotila, ale desinky to všetky neboli múj pane. Aj keď neviem vlastne prečo… Musím pochváliť točiaci team tejto edície. Boli fakt veľmí milí, vtipní a sympošskí. Pozdravujem 🙂

Pozerali ste túto edišn? Čo na to hovoríte?

IMG_0340

 

Pred…

IMG_0441

A po…

IMG_0442

 

Nákupné Maniačky Summer Edition Video

13 Comments

  1. oo túto časť som veru nevidela 🙁 musím kuknúť a podľa mňa si to skvele zvládla… osobne fakt nemám rada tie baby čo tam tak neskutočne taktizujú a dávajú málo bodov, hlavne keď niekedy povedia, že to nie je ich štýl, tak preto sa im to nepáči…. no akú to má logiku kebyže máme každá jednotný štýl tak by sme boli ako v nejakých uniformách 😀 predsa o tom to je byť jedinečná a obliecť sa moderne, štýlovo a tak aby sa to hodilo dotyčnej osobe a podľa mňa si toto splnila, hlavne pri takom časovom limite a rozpočte

  2. jasne, sak to by sme vyzerali ako z kopiraku, ale vravim iba som to zapocula, a niesom si ista ci to bola pravda, nechame sa prekvapit uz tuto stredu 😀

  3. Za tak krátky čas by som to určite nezvládla a preto obdivujem tvoje odhodlanosť! Myslím, že tá mikina je skvelý letný kúsok, som zvedavá, čo predviedli ostatné;D

  4. Žltá minina bol výborný nápad. Celý outfit je nápaditý, letný a taký „fresh“. Myslím, že sa ti to podarilo. o)

    Anna

  5. pozriem pozriem :)) ale ta mikina je super nahodou..paci sa mi velmi strihovo okolo krku. taky trosku 80’s look, ale uplne přiměřene

  6. Maniačky som prestala pozerať, avšak myslím si, že za hodinu a 100€ je to super, jednoduchý outfit, ktorým si nič nepokazila:)

  7. Tá mikina je úplne najviac mega super zaujímavá a celé sa mi to páči. A tie čo dávajú dvoječky nech sa strčia 😀

    Veronika
    livingbypanicca.blogspot.sk

Comments are closed.