Ushyté dress

Posedávanie na kávičke, zmrzlinke a príjemné vychutnávanie si slnečných lúčov je naozaj veľmi príjemná aktivita. Tento rok na vás číha vegan zmrzlina skoro na každom rohu  v Bratislave, čo je super, keďže si môžem túto „neresť“ vychutnávať na rôznych miestach a v rôznych príchutiach 😀 Počas fotenia, ktoré sme robili spolu s Alex na tému „kvetinová“ sme rýchlo nafotili aj tento outfit. Šaty sú jedna báseň, je to podľa mňa dokonalá kombinácia farieb a ja len odporúčam pozrieť Ushyté a nakúpiť z jej „ô“ kolekcie posledné kúsky. Moje krémeše čo mám obuté už musíte poznať ako otčenáš, ale je to jedna z tých vecí, ktorá sa dá nosiť často a v rôznych kombináciach. Inak na blogu ste už Ushyté mohli vidieť v predchádzajúcom príspevku, kde bolo všetko made in slovakia. Tak užite si zvyšok dňa čitatelia!

Ako sa vám páčia takéto šaty? Podporujete mladé fashion talenty?

What lovely day it was! Bratislava is magic place during the spring and summer and you can feel so good and warm vibration. This dress is made in slovakia by  Ushyté and I just love it!

Photo Alex Kiňová

13225206_10153408552811017_1310809011_o

 Šaty / Dress Ushyté // Bag / Taška Matt&Natt //Okuliare / Sunnies Vintage

13282413_10153408552836017_1878670246_o

13287926_10153408552716017_190821721_o

13288116_10153408552596017_1816231682_o

7 Comments

  1. wow! ja som tie saty videla iba na sebe a na zuzke ktoru som brala ako modelku, a vidiet ich takto v akcii mi uplne roztapa srdiecko 🙂 <3

  2. Saty vyzeraju zaujimavo, pozrela som sa na ich stranky, ale chyba mi tam materialove zlozenie. A este to vypracovanie, tam maju co zlepsovat 🙂

  3. zadna cast je podla mna jersey nejaka trickovina a predna cast bude nejaky bavlneny uplet ale hrubsi a nie moc elasticky.

    no podla mna su saty v pohode usite, mne osobne nevadi ked nieje nieco oentlovane, co v tom pripade cela zadna cast nieje 🙂

    dakujem za koment

Comments are closed.