Good vs Bad

Dobro a zlo. Už od malička sa to s nami ťahá. V rozprávkach, filmoch, všade nám rozprávali o dobre a zle. Neskôr kde som už povyrástla, som sa stretávala s touto dvojicou aj v živote. Dobré skúsenosti alebo zlé skúsenosti máme každý. Avšak nie vždy sa všetko dá ľahko zaradiť do jednej z tejto skupín. Rokmi sa mi overilo, že „Všetko zlé je na niečo dobré“ čo, ak sa nad tým zamyslíte, vyvracia teóriu, že veci sú buď zlé alebo dobré lebo v podstate, zo všetkého sa dá vyťažiť. Ak by sme chceli premeniť tieto javy do módy, máme tu pre vás náš nový editoriál. Jemná Mia vs zvláštna Vaness. Biele oblečenie je od Mati Ďurikovič a čierne je od Silvii Zrebnej. Krásne protiklady odeté v šatách od slovenských dizajnérov.

Ktoré sa vám páčia najviac? Biele alebo čierne odevy?

Photo Alex Hrašková

MUAH Mischell W

Model Mia, Vanessa Exit

Styling DonnaIveh

Clothes Maťa Ďurikovič, Silvia Zrebná (nájdeš v slávica obchode)

IMG_0027

Collage_Fotormm

IMG_0055

Collage_Fotor

IMG_0196

IMG_0141

Collage_Fotorm

IMG_0151a

Collage_Fotorv

2 Comments

Comments are closed.