Lace Dress

Dnes máme Valentína a tak verím, že ste ho prežili s milovanými ľuďmi. Áno áno viem, Valentín je komerčný sviatok ale ten kto má partnera určite nepohrdne romantikou. Možno niektoré z vás radi experimentujú a tak tento deň je fajn príležitosť vyskúšať zmenu vizáže alebo stačí iba upraviť niečo malé na sebe. A tak som si vyskúšala aj ja nové vlasy 🙂 Vlasy sú môj večný problém, keďže sú vlnité a vo vlhkom prostredí sa zo mňa stane Diana Ross. Ale čo takto úplny opak a to dlhé a rovné vlasy? Tak som sa dala na vyskúšanie príčeskov od Irresistable me. Mala som v tom dosť mišung, že akú farbu, akú dĺžku vybrať, ale nakoniec som si to ulahčila a vybrala som si najťažšie a najdlhšie 😀  ale nie, mám 18inch a 200g v Medium Brown farbe, ktorá je o fúz tmavšia ako mám ale inak super.

Používate aj vy príčesky?

Happy Valentines day to you all! Today I would like to share with you one hair product. If you are a person who like changes this hair extension will be for you. I tried one from Irresistable me shop which is focused on hair accessories. Firstly I didn’t know which one I should choose but then I chose Medium Brown, 18inch & 200g hair extensions. The color is little bit darker than my natural but you couldn’t notice it at the first sight. I have to say that quality of extensions is amazing! Soft hair, it looks really natural and you will love it!  Easy to clip on, easy to clip off.

Do you know this hair extensions? Want to try it?

 Photo Alex Kiňova

damicka_01

 Lace dress / Čipkované šaty 

Aké sú pozitíva?

Výborna kvalita vlasov, naozaj ľahko to pripnete na vlasy a ľahko dáte aj dole. Príjemne sa nosia a farba sadne k vašej ako zadok na šerbel.

Aké sú negatíva?

Treba poriadne začesať so svojimi vlastnými vlasami aby pekne splynuli. Nekupujte najťažšie 😀

What are positives?

High hair quality, very easy to wear. Natural colors.

What are negatives?

Blend carefully your hair with extensions. Don’t buy the heaviest 🙂

damicka_02

15 Comments

  1. Pristanú ti tie vlasy 🙂 Najskôr som pozerala, že to kedy ti také stihli narásť 😀 Príčesky som skúšala, ale nejak som sa v tom nenašla, mám pocit že na to nemám vlasy alebo som taká bambavá, že si to neviem pekne zapnúť 🙂 Ale do svadobného účesu mi ich pripínala kaderníčka a tam to bolo fajn.

    NITA

  2. pristanú ti tie príčesky, no tvoje prirodzene vlnité vlasy sa mi asi páčia viac 🙂 ja príčesky mám, no používam ich občas 🙂

Comments are closed.