Už to začína. V mojom okolí sa ztehotnieva a zosvadbieva. Je to sranda, lebo ešte teraz si pamätám keď sme sa ako 15 ročné roštenky na všetkom smiali, stále sme niečo preberali, debatovali čo si dáme na seba, kto sa na koho pozrel a usmial 😀 Nezabudnem ako sme sa vždy vybrali von a veľmi sme si mysleli ako „dospelo vyzeráme“ a nikde nás nechceli pustiť lebo sme nemali 18násť 😀 Túto etapu života sme uzavreli a presúvame sa konštatne ďalej. Pred pár minútami som sa dozvedela, že moja „pravá ruka“ už od strednej školy čaká bejby a už o mesiac bude svadbička. Veľká radosť a teším sa na ďalšie dobré správy 🙂
Máte aj vy podobné pocity?
We are not little girls anymore. We are getting old and also our life is changing. I remember very clearly when we where laughting on everything, when we were thinking so hard about how to dress up 😀 This part is done and we are moving to another great part of our lives.
Do you feel the same way?







The embroidery on your shirt is gorgeous!
http://beautyfollower.blogspot.gr
nice pics!
nice pics!
http://www.thefashionprincess.it/
u mne se to všechno vdává, rodí.. 🙂
http://www.shoesmaniac.cz/2015/06/giveaway-shein-120-usd.html
Ale jo, i když já to měl už před nějakým časem..vlastně když jsem vypadl na vysokou, tak najednou začaly chodit emaily a SMSky s tím, že se někdo vdává, žení, má dítě..přišlo mi, že spousta z mých spolužáků do toho fakt strašně rychle skočila =).
Michael
http://www.ontheleaf.net
Lovely. Great details, they stand out perfectly.
Check out my blog, I got some new posts coming out.
Rebeca
hej hej niektorí su rychli a iní zase nic aj na tretej stretavke
😀
You look fantastic dear! 🙂
Isa M., Tic Tac Living
Veruže mám 😀 a keď to postretne aj teba zrazu budeš pre tínedžerov teta a ty budeš uvažovať či je načase kúpiť prvý krém proti vráskam 😀 Inak šaty sú veľmi pekné 🙂 Michaela
http://www.imperfect-woman.com
jejda mne uz deti zdravia dobry den…hmm asi malo tvarovej gymnastiky robim 😀
No už sme vážne dospeli…tiež je okolo mňa plno detí a zásnub a svadieb, ale musím sa priznať, že ja už tiež patrím k tým, ktorí do toho skáču a v októbri ma čaká vlastná svadba (nie nie som tehotná 😀 )
Krásna košeľa a aj fotky, sú také éterické 🙂
Blonďavá Potvora
you look so classy!
kisses from Italy
http://blamod.com
už teraz niektoré moje spolužiačky z výšky majú svadby…a to máme len 22 sakra!:D ja budem večná družička, ako sme sa všetci zhodli:D
A tebe to sekne takto, tieto vlásky dozadu.
myslis ze budes aj na vlastnej svadbe sama same druzicka 😀
Keby len u teba, aj u mna sa to vsetko vydava, kona zasnuby a plodi. Kazdopadne tebe to opat nesmierne sekne. Vyzeras tak krasne nezne 🙂
http://www.lapkinn.com
tak uz si na rade pomaly 🙂