Beauty tips III

Toto je v poradí tretí „inšpiračný príspevok“ s rôznymi kozmetickými prípravkami, ktoré sú testované akurát tak na mne. Ak máte s niektorými skúsenosti, kľudne napíšte do komentára. Tak nezdržujme a poďme sa pozrieť na túto prírodnú kozmetiku, ktorá je určená pre všetkých a za dostupné ceny.

This is our third cosmetics review with products, which are tested only on me. If you have some experiences with them, just write a comment. So stop talking and let’s review natural cosmetics vegan products.

Ktorý produkt by ste chceli vyskúšať? Which product would you like to try?

DSC_0561ivetusik

DSC_0566ivetusik

Načo použiť kokosový olej? Tento extra panenský kokosový olej je vhodný či už na varenie alebo pečenie. Ja ho používam na bielenie zubov, občas ako deodorant alebo zábal na vlasy či pleť. Momentálne si každé ráno robím „olejové výplachy“ ústnej dutiny, kedy si dám lyžičku oleja nalačno a prehadzujem to v ústach z jednej strany na druhú cca 15-20 minút. Keďže ráno sa nachádza v ústach najviac baktérii, je to prospešné na očistu. Tento olej je v dvoch variantach- 200ml alebo 400ml.

DSC_0567ivetusik

Telové mlieko zo severskej brezy je jemné a ľahko sa nanáša. Pekne sa vpije do pokožky a nemáte žiaden mastný pocit na tele. Veľmi pekne voní a je to naozaj obľúbenec v kúpeľni. Tak kto sa nechá týmto telovým mliekom rozmaznávať ha?

DSC_0568ivetusik

BIO pupalkový olej je super na užívanie zvnútra alebo zvonku. Je veľmi dobrý na jazvičky na tvári alebo rôzne ekzémy. Pokožku regeneruje, takže každý kto má problém s pokožkou môže s kludným svedomím siahnuť po pupalkovom oleji. Kto chce môže užívať jednu lyžičku denne.

DSC_0569ivetusik

BIO Bambucké maslo  je super vtom, že sa zmestí do každej kabelky, ak vám popraskajú pery ( v zime to mám často) alebo máte suché miesta, stačí si ich stýmto natrieť a uvidíte zlepšenie. Je to taký malý pomocník.

DSC_0570ivetusik-2

Laky na nechty od Zao makeup patria medzi moje najobľúbenejšie. Nielenže nie sú testované na zvieratách, ale neobsahujú ani veci ako toluén alebo gáfor. Veľmi ľahko sa snimi lakujú nechtíky ale hlavne, veľmi veľmi rýchlo zaschne a vôbec sa nemusíte báť, že sa vám niečo odtlačí. Rýchlo lak stvrdne a to je super. Ja som si dávala dve vrstvy tohto laku, je to odtieň 653 Night Blue Tmavomodrá. Vydrží tak cca 3 dni a môžte si vybrať z veľááá farieb.

19 Comments

  1. vždy po umytí si ho natrem na zuby. Musis to poctivo natierat a dlhodobejsie (mesiac a viac) 🙂

    to iste ako ricinovy olej, tiez ti zhusti riasy a obocie ale musis poctivo natierat.

  2. Ten kokosový olej už budu muset vyzkoušet..zatím aspoň na to vaření ^_^
    Michael
    OMG! I like how this jacket shines brightly..it is amazing ^_^ and red color suits you very well!!
    Have a perfect week,
    Michael
    http://www.ontheleaf.net

  3. I love coconut oil and shea butter too 🙂
    I have a giveaway with organic cosmetics on my blog right now, feel free to participate 🙂
    xx

  4. každý večer? uh tak to asi vyskúšam:) nepoškodí to nijak zuby? prepáč, že sa pýtam ako debil ale o tomto som fakt ešte nepočula

  5. voobec ti to neposkodi. Ono to neni peroxid ze zuby budes mat ako americky herci :-D. Napriklad kokosovy olej je pre mna najlepsi aj na odlicovanie oci. Pekne ti oci odlici a nemas ich podrazdene 😉

  6. Pre mňa je tiež kokosový olej najlepší na odličovanie očí. Odkedy ho mám, neodličujem si oči s ničím iným len s ním haha:)

  7. Neskúšala som ani jeden produkt, no konečne som sa odhodlala vyskúšať pleťové oleje Saloos, mám levanduľový a som vcelku spokojná, nie je zbytočne mastný a nesmrdí.
    Bianka

Comments are closed.