Red girl

Ten kto sleduje môj FB vie, že pred nedávnom (už je to aj mesiac asi 🙂 som bola na otvorení obchodu SinSay. A ako som sa tam motkala, tak som tam zbadala túto čapicu. Už som spomínala, že ja a čapice nie, ale táto sa mi páááčči. A konečne mi neodmŕzajú ušnice 😀

Those who are following my  FB saw, that few days ago I was opening SinSay store. While I was checking „material“ I found this pom pom beanie. Even I’m not big fan of anything on my head, probably I’m starting to be 😀

Photos Martina Cimerman

P.S. Pozrite si aj stránku Módny svet kde môžte posielať svoje oufuky  a pekne tam bude svietiť tvoja fotečka 🙂

DSC_0300

Boots Topánky Missguided // Jeans Zara // Coat Kabát Zara // Sweater Sveter Zara //

Bag Taška Zara //Pom Pom Beanie Čapica Sinsay

DSC_0304

DSC_0421

DSC_0327

DSC_0334

DSC_0337

DSC_0354

DSC_0421

DSC_0374

DSC_0387

DSC_0409

GET THE LOOK

16 Comments

Comments are closed.