Winter Look

Už nám klopú na dvere nízke teploty a mne začínajú odmŕzať uši. Nikdy som nebola na čapice, mám pocit, že v tom vyzerám ako E.T.. Ale našla som túto nepravú chlpatú „ušianku“ a som celkom spokojná. Cítim sa ako v ruskom filme 😀

Ste aj vy anti čapicový? Alebo naopak?

Low temperatures are almost here, and my ears are freezing! I’m not big fan of cap, beanie or anything else, cause I think I look like E.T. BUT recently I found this nice faux fur headband and I’m pretty satisfied with it. Definitly I feel like from russian film 😀

Are you fan of beanies, caps? Or ?

Photos Martina Cimerman

DSC_0424

DSC_0723

DSC_0549-1 DSC_0560-1 DSC_0583-1 DSC_0661 DSC_0747 DSC_0754

DSC_0512 DSC_0524

13 Comments

  1. Skvelý outfit, mám rada takúto kombináciu svetríka a sukne. Svetrík je krásny ♥

    accessoriesforbeauty.blogspot.sk

  2. Ahoj, vydareny post! 🙂 prezradis, odkial mas ten krasny cierny kabatik? 🙂 posielam kisses :*

  3. krásny outfit, s ušiankou to vyzerá dokonale 🙂

    lapkindressbox.blogspot.sk

Comments are closed.