Ako sa obliecť v zime?

dsc_0056ivetusik

 Január sme privítali snehom a zima sa môže oficiálne začať! Pre mňa je zima na jednej strane čarovná (hlavne na horách) ale na druhej strane je to pre mňa nočná mora, kedy musím naozaj rozmýšlať čo si na seba oblečiem. Jedna vec je aby som nezamrzla ale druhá vec je, obliecť sa tak, aby to bolo napríklad zaujímavé na blog. Keďže počas zimy nosíme veľa doplnkov, tie nám môžu zachrániť náš “winter look”.

Ktoré kúsky je vhodné zakomponovať do našich outfitov na zimu?

dsc_0065ivetusik

Doplnky

Pokrievky hlavy, veľké šály alebo pončá. Či už máte doma klobúky alebo štrikované čelenky, nebojte sa ich nosiť práve v zime. Ja som si veľmi obľúbila túto baranicu, ktorá je v podstate iba veľká chlpatá čelenka. Myslím, že outfitu dá zimnú gráciu a prvé čo vás možno napadne je práve ruská zima. Určite dá tento doplnok outfitu ten správny šmrnc.

dsc_0089ivetusik

Nekovové šperky

Keďže zima sa kľudne môže vyšplhať do mínusových teplôt aj cez deň, najlepšie sú také šperky, ktoré chlad neprenášajú. To sú práve jednoduché napríklad textilné náramky Cruciani. Pekne vyzerajú a môžete ich nosiť naozaj od rána do večera. Veľké kovové náušnice, sa vám môžu zachytávať napríklad o šál a ten chlad, ktorý na seba viažu, pocítite pri každom dotyku s vašou pokožkou. Ja osobne chcem byť v čo najväčšom komforte a preto veľké visiace náušnice odložím radšej na jarnú sezónu :-D

dsc_0108ivetusik

Vrstvite

Vrstvy vrstvy vrstvičky! Táto činnosť vám naozaj može zachrániť outfit a ešte k tomu je to stále trendy. Ja som si vybrala jednoduché čierne šaty na ramienka, ktoré pekne sadli na rolák, ktorý práve teraz nosím ako druhú kožu. Aké šaty zvolíte je na vás, ale nebojte sa pridať o jednu vrstvu viac do svojho looku  a kľudne nech to pretřča cez kabát!

Ako sa obliekate počas zimy vy?

dsc_0130ivetusik

Comments

comments

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.